Admitere2017-Header.jpg

Conferința „Integritate, Curaj și Încredere”

Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării din cadrul Universității Babeș-Bolyai vă invită în data de 20 octombrie, ora 13:30, la sediul FSPAC 2, strada Minerilor nr. 85, sala T1, la masa rotundă cu tema „Integritate, Curaj și Încredere” prilejuită de festivitatea de absolvire a cursului postuniversitar „Integritate Publică și Politici Publice Anticorupție” organizată pentru primele două promoții ale programului.

Vor participa: dl. Bogdan Stan, președintele Agenției Naționale de Integritate în calitate de partener și coorganizator al programului postuniversitar, dna. Laura Ștefan, expert anticorupție, EXPERT FORUM, dl. Călin Emilian Hințea, decanul FSPAC, profesorii și absolvenții programului, invitați în cadrul autorităților locale și societății civile.